Z jakich usług porządkowych najczęściej się korzysta?

Korzystanie z profesjonalnych usług porządkowych pozwala nie tylko odciążyć personel własny, ale w szczególności zyskać perfekcyjną czystość w miejscu pracy. Co za tym idzie, wiele firm decyduje się na wykorzystanie takiego rozwiązania w celu oszczędności czasu i otrzymania gwarancji doskonale wykonanej usługi. Oferowane są liczne możliwości, które umożliwiają zaprowadzenie całkowitego porządku.

Jakie usługi porządkowe wchodzą w skład sprzątania powierzchni biurowych?

Firma sprzątająca oferuje czyszczenie na najwyższym poziomie, które zapewnia znakomity porządek i znacznie wpływa na poprawienie komfortu pracy. Niemniej sprzątanie powierzchni biurowych umożliwia nie tylko pracę w czystym miejscu, ale również zachowanie całej przestrzeni w doskonałym stanie przez wiele lat. Służą temu przede wszystkim odpowiednie techniki sprzątania oraz profesjonalne środki czystości, które są niedostępne w sprzedaży detalicznej. Natomiast pełne czyszczenie powierzchni biurowych obejmuje utrzymanie czystości podłóg wraz z ich impregnacją, pomieszczeń sanitarnych z dodatkową dezynfekcją i zaopatrzeniem w środki higieniczne, utrzymanie w czystości elementów wyposażenia biura oraz kaloryferów i powierzchni szklanych, łącznie z okresowym myciem okien oraz parapetów.

Jakie usługi porządkowe wchodzą w skład sprzątania magazynów, hal produkcyjnych i sklepów wielkopowierzchniowych?

Profesjonalne czyszczenie dużych powierzchni wykonywane jest z równie dużą dbałością o detale i ścisłe wymogi. Toteż w przypadku hal produkcyjnych niezbędne okazuje się nie tylko doczyszczenie, impregnacja i pielęgnacja ciągów komunikacyjnych, ale również okresowe odkurzanie i mycie ścian oraz okien, odkurzanie i mycie rurociągów oraz utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych wraz z usunięciem zabrudzeń po klejach, silikonach, smarach czy też osadach pyłowych.

Natomiast sprzątanie magazynów obejmuje doczyszczenie, impregnację i pielęgnację ciągów komunikacyjnych, okresowe odkurzanie i mycie ścian oraz okien, a także odkurzanie i mycie regałów. Zaś w przypadku wykonywania usług porządkowych w sklepach wielkopowierzchniowych, niezbędna jest bieżąca pielęgnacja posadzek, okresowe doczyszczanie i impregnacja ciągów komunikacjnych oraz okresowe mycie okien i utrzymanie w czystości działów produkcyjnych w zgodności z normami HCCP.

Warto wspomnieć, że jeśli chcemy, aby nasz obiekt wyczyściła profesjonalna firma sprzątająca Bydgoszcz oraz inne miasta mają ich kilka – wystarczy tylko sprawdzić, która z nich oferuje takie usługi, które najbardziej będą nam przydatne.