Sprzątanie biur usługi porządkowe

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Sprzątanie biur Warszawa

  Usługi zintegrowanego Facility Managementy świadczymy również na terenie Warszawy. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą multiserwisową ofertą, w której usługi takie jak:

  • utrzymanie czystości (w tym sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
  • ochrona mienia (różne rozwiązania),
  • technicznej administracji obiektów,
  • leasingu pracowniczego.

  Usługi porządkowe Warszawa

  Zapraszamy do oddziału naszej firmy w Warszawie. Za nami stoi latami zdobywane doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Powstaliśmy po to, by zoptymalizować Państwa pracę i funkcjonowanie firmy, dlatego też gwarantujemy Państwu najlepsze usługi. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników to gwarancja wysokiej jakości higieny szpitalnej i możliwość zaoszczędzenia przez placówki służby zdrowia.
  Nasze rozwiązania to również licencjonowani pracownicy ochrony i pakiet usług związany z dozorem i ochroną. Dzięki ich wiedzy, mogą Państwo spać spokojnie. Jesteśmy w stanie ochronić każdy obiekt!

  Ochrona mienia Warszawa

  Świadczymy również usługi związane z leasingiem pracowniczym. Dzięki temu mogą Państwo nie martwiąc się o właściwych pracowników rozpocząć działalność. To my zapewnimy Państwu kadrę.
  Państwa uwadze polecamy również całą gamę rozwiązań związanych z techniczną administracją budynków. Dzięki szerokiemu doradztwu, projektom i managementowi, mają Państwo możliwość zoptymalizowania kosztów swojej działalności.

  Oddział Warszawa
  ul. Czerniakowska 71 pok. 403
  00-718 Warszawa
  Biuro: tel.+48882045206,                               Rekrutacja: tel.+48502187430