Sprzątanie biur usługi porządkowe

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Sprzątanie biur Katowice

  Clar System jest spółką, która nieustannie się rozwija i jako profesjonalna firma, świadczy usługi zintegrowanego Facility Managementu również na terenie Katowic. Naszym klientom z tego miasta i okolic możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi takie jak:

  • sprzątanie biur, sprzątanie mienia, higiena szpitalna,
  • ochrona mienia,
  • leasingu pracowniczego,
  • technicznej administracji budynków,
  • inne usługi porządkowe.

  Usługi porządkowe Katowice

  Zapraszamy do oddziału naszej firmy w Katowicach. Za nami stoi latami zdobywane doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Powstaliśmy po to, by zoptymalizować Państwa pracę i funkcjonowanie firmy, dlatego też gwarantujemy Państwu najlepsze usługi. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników to gwarancja wysokiej jakości higieny na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Profesjonalne sprzątanie biur, usługi porządkowe czy higiena szpitalna, wszystko po to, aby mogli Państwo zaoszczędzić czas i cieszyć się czystością.

  Ochrona mienia Katowice

  Nasze rozwiązania to również licencjonowani pracownicy ochrony i pakiet usług związany z dozorem i ochroną. Dzięki ich wiedzy, mogą Państwo spać spokojnie, ochrona mienia stoi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie ochronić każdy obiekt!

  Oddział Katowice
  ul. Józefowska 42 lok.7
  40-144 Katowice
  tel./fax: +48 32/ 730 50 50