Ochrona mienia Lublin

Clar System to firma, której specjalizacją jest ochrona mienia z elementami technicznymi na terenie miasta Lublin. Przedsiębiorstwo posiada siedem oddziałów  w całej Polsce. Ochrona fizyczna obiektu to w obecnych czasach jeden z najważniejszych elementów działania każdej firmy bez względu na to, czy jest to małe przedsiębiorstwo czy duża korporacja. Poczucie bezpieczeństwa pracowników i innych osób związanych z danym miejscem to podstawa funkcjonowania każdego miejsca pracy. 

Profesjonalna ochrona mienia – Lublin i okolice

Agencja ochrony Clar System działa na terenie miasta Lublin i całej Polski. Spółki z nią związane posiadają koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia i osób. Firma ochroniarska posiada ponad 100 stałych klientów, z którymi współpracuje w ramach umów stałych. Są to zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i niewielkie firmy, a także wielkopowierzchniowe obiekty przemysłowe.

Pracownicy Clar System są wykwalifikowani w zakresie pełnienia swoich obowiązków. Dzięki ochronie fizycznej obiektów każdy, kto skorzysta z usług Clar System, może czuć się bezpieczny. Dokładnie określony zakres czynności wykonywanych przez pracowników firmy jest ustalany indywidualnie z klientem przed podjęciem współpracy.

Zakres usług firmy ochroniarskiej Clar System w Lublinie

W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada kilka rodzajów ochrony mienia. Pierwszym i jednym z popularniejszych jest bezpośrednia ochrona fizyczna. W tym przypadku ochroniarze sa obecni na danym obiekcie. Szczegółowe dane, dotyczące zakresu godzin omawiane są z klientem. Firma proponuje nawet 24-godzinny nadzór nad obiektem. Tego rodzaju ochrona daje pełne poczucie bezpieczeństwa. Clar System zapewnia ochronę w każdego rodzaju obiekcie, bez względu na jego rozmiar.

Agencja ochrony zapewnia patrolowanie chronionych obiektów na terenie całego miasta Lublin. Specjalnie wyszkolona kadra pracownicza skutecznie patroluje wybrany budynek, ochrona fizyczna oraz patrole zapobiegają  wejściu na teren chronionego obiektu osobom nieupoważnionym. Dba ona również o to, aby na terenie obiektu nie doszło do dokonania wykroczenia lub przestępstwa.

Systemy monitorujące i alarmowe Lublin

Osoby, które nie są zainteresowane ochroną fizyczną, powinny rozważyć zainstalowanie systemu alarmującego. Agencja ochrony mienia Clar System  zajmuje się również instalacją i obsługą urządzeń i systemów alarmowych oraz monitorujących. Takie wyjście pozwala na stały nadzór nad ochranianym terenem. Firma nie tylko wdraża systemy, ale również nadzoruje ich działanie. Dokładny zakres czynności, wykonywanych przez firmę jest ustalany bezpośrednie z klientem. Wielkim plusem systemu monitorującego jest możliwość natychmiastowej interwencji przez pracowników Clar System na terenie całego miasta Lublin i okolic.

Kolejną usługą świadczoną przez Clar System jest nadzór ruchu osobowego i towarowego. Do takich zadań kierowani są pracownicy, posiadający specjalne szkolenie w tym zakresie oraz doświadczenie w ochronie ruchu.

Świadczymy usługi też w takich miastach jak:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Clar System świadczy również usługi związane ze sprzątaniem: