Sprzątanie biur usługi porządkowe

Oddział Białystok - sprzątanie biur, ochrona mienia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, cały czas się rozwijamy i otwieramy biura w coraz to nowych miastach Polski. W związku z tym na terenie Białegostoku możemy również zaoferować Państwu całą gamę usług związanych z Facility Management:

 • sprzątanie (sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
 • ochrona mienia (pełen pakiet proponowanych usług),
 • techniczną administrację obiektów,
 • leasing pracowniczy,

Firma sprzątająca Białystok

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach liczą się rozwiązania całościowe, zapewniające usprawnienie wielu dziedzin działalności każdej firmy. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości usług porządkowych, prowadzonych w różnych typach budynków: biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, terenach zewnętrznych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej naszych pracowników świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu higieny szpitalnej. Nasze sukcesy w tej dziedzinie może zarekomendować grono zadowolonych klientów.

Ochrona mienia Białystok

Polecamy również nasze usługi związane z ochroną mienia. Nasi eksperci z pewnością dostosują system ochrony do Państwa potrzeb, zatrudniamy bowiem wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, którzy mogą zapewnić bezpieczeństwo i sprawić, że ochrona mienia będzie na jak najwyższym poziomie. Świadczymy profesjonalne usługi ochrony i dozoru.
We wszelkich dziedzinach naszej działalności zachowujemy wszelkie normy i aktualne zarządzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gronu fachowych pracowników sprostamy Państwa wymaganiom!

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Oddział Białystok
  ul. Zwycięstwa 8/215
  15-703 Białystok
  tel.+48 604-782-035