Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Gdańsk

Jesteś zainteresowany sprzątaniem powierzchni biurowych? Nasza firma porządkowa świadczy kompleksowe usługi w mieście Gdańsk i okolicach. Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej wymagającego zadania. Clar System może pochwalić się zaufaniem ponad 500 klientów z całej Polski. Dołącz do ich grona i postaw na profesjonalne usługi porządkowe dla firm.

Kompleksowe usługi porządkowe w rękach specjalistów

Nasza profesjonalna firma sprzątająca dla klientów z miasta Gdańsk świadczy takie usługi jak:

 • kompleksowe sprzątanie biurowców,
 • mycie powierzchni szklanych na wysokościach,
 • sprzątanie galerii handlowych,
 • sprzątanie hal produkcyjnych,
 • sprzątanie placówek edukacyjnych,
 • sprzątanie placówek medycznych.

Trudnimy się także sprzątaniem terenów zewnętrznych. Mamy duże doświadczenie w pielęgnacji roślin ogrodowych. Nie tylko założymy tereny zielone, lecz także zajmiemy się  ich koszeniem, podlewaniem, a zimą zabezpieczymy krzewy i byliny. Weźmiemy na siebie także odśnieżanie — chodników i  dachów. Nasi fachowcy są świetnie przeszkoleni również do prac wykonywanych na wysokości. Profesjonalna firma sprzątająca — Gdańsk i okolice

Mamy już ponad dwadzieścia lat doświadczenia w świadczeniu usług porządkowych w mieście Gdańsk i innych miejscowościach w całej Polsce. Każdy obiekt jest inny, wymaga specjalnego traktowania, dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełną uwagą. Nie oddajemy naszych zleceń podwykonawcom. Zatrudniamy własną kadrę dobrze przeszkolonych fachowców, którzy mają doświadczenie zarówno w sprzątaniu placówek służby zdrowia, jak i sklepów wielkopowierzchniowych czy powierzchni magazynowych.

A może potrzebujesz profesjonalnej oferty ochrony mienia? Nie musisz korzystać z usług kilku różnych firm. Specjalizujemy się także w fizycznej ochronie obiektu. W swoim zespole posiadamy  wyłącznie doświadczonych pracowników – nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego lokalu.

Zastanawiasz się, czy profesjonalne usługi porządkowe i ochroniarskie sprawdzą się w branży, w której działasz? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości. Po ustaleniu wszystkich szczegółów dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Gdańsk
  ul. Polanki 67C,
  80-306 Gdańsk
  tel. +48 60 459 18 27
  tel. +48 58 770 28 03
  tel. +48 58 770 28 17