Ochrona mienia Gorzów Wielkopolski

Clar System oferuje usługi z zakresu dozorowania i ochrony obiektów. Wykwalifikowana kadra pracownicza zadba o należytą ochronę dowolnego obiektu, bez względu na jego rodzaj i rozmiar. Firma posiada doświadczenie w pracy ochroniarskiej oraz z jej usług korzysta ponad 100 przedsiębiorstw różnej wielkości, począwszy od małych firm, skończywszy na ogromnych obiektach przemysłowych. 

Poczucie bezpieczeństwa przez pracowników, właścicieli oraz innych osób, związanych z danym miejscem jest jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firma Clar System dostosowuje się do potrzeb każdego klienta i świadczy kompleksowe usługi w zakresie monitoringu, nadzoru bezpośredniego i innych typów ochrony. Firma Specjalizuje się w fizycznej ochronie mienia opartej o elementy techniczne. Wysoki poziom wykonywanych usług został już doceniony przez wielu klientów z całej Polski. 

Zakres usług ochroniarskich 

Clar system proponuje usługi monitoringu oraz systemów alarmowych. Firma zajmuje się nie tylko instalacją, ale również obsługa danych systemów. Jest to świetna opcja dla klientów, którzy nie potrzebują bezpośredniego nadzoru fizycznego, a chcą, aby ich obiekt był chroniony 24 godziny na dobę. Dodatkowo firma oferuje możliwość natychmiastowej interwencji w nagłych przypadkach. Dokładny zakres obowiązków i czynności pracowników ochrony jest ustalany indywidualnie z klientem przez rozpoczęciem współpracy. 

Administrowanie parkingami strzeżonymi to jedna z form ochrony mienia, jakie proponuje Clar System. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie dopuszczą do jakichkolwiek naruszeń na terenie parkingu i pozwolą jego właścicielowi spać spokojnie. 

Ochrona bezpośrednia 

Jednym z głównych atutów firmy jest możliwość bezpośredniej ochrony fizycznej. Polega ona na stałej obecności ochroniarzy na obiekcie. Z tej usługi korzystają najczęściej biurowce, jak również inne obiekty przemysłowe. Clar System oferuje także patrolowanie chronionych obiektów. Specjalnie wyszkoleni pracownicy są odpowiedzialni za niedopuszczenie do naruszenia oraz dokonania przestępstw związanych z obiektem lub z życiem innych osób. Dbają również o to, aby nieupoważnione do tego osoby nie znalazły się na terenie samego obiektu.  

Kontrola ruchu osobowego i towarowego to jedna z obecnie ważniejszych sposobów ochrony. Da tego rodzaju pracy potrzebni są odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Clar System posiada doświadczenie w tego typu ochronie, a wykwalifikowani w tym obszarze pracownicy w sposób profesjonalny wykonują powierzone im zadania. Specjaliści z Clar System są gotowi do podjęcia pracy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, jak również innych miast Polski.  

Koncesja na wykonywanie usług 

Clar System oferuje usługi ochroniarskie na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Firma posiada filie w całej Polsce. Wszystkie spółki, wchodzące w skład Clar System posiadają koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie fizycznej ochrony mienia.