Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Szczecin

Szukasz specjalistów, którzy dokładnie i profesjonalnie zadbają o czystość w  Twoim obiekcie? Nasza firma sprzątająca Szczecin chętnie podejmie się tego wyzwania. Działamy na rynku  już od  dwudziestu lat i zdobyliśmy zaufanie ponad 500 klientów z różnych branż. Wykorzystujemy zaawansowane urządzenia oraz specjalistyczne środki czystości i dezynfekcji, których nie znajdziesz w supermarketach. Możesz więc mieć pewność, że zaangażujemy się w sprzątanie Twojego obiektu profesjonalnie i zrobimy to na najwyższym poziomie. . Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sprzątanie biur i innych obiektów w mieście Szczecin

Kompleksowe sprzątanie biurowców warto powierzyć specjalistom. Dlaczego? Nasi fachowcy są przygotowani do wykonywania usług czyszczących na wysokościach, a także do przeprowadzania dezynfekcji w miejscach, gdzie zachowanie sterylnej czystości ma kluczowe znaczenie (na przykład w szpitalach i przychodniach). Poza tym zajmiemy się regularnym serwisem i przeglądem urządzeń, a także klimatyzacji czy wentylacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Twoim obiekcie jest nie tylko czysto, ale także panują na jego terenie  odpowiednie warunki dla pracowników i klientów.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami i instytucjami. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Weźmiemy na siebie także wywóz śmieci oraz utrzymanie terenów zielonych wokół  budynku.  Zajmiemy się pielęgnacją trawników, odśnieżaniem i zamiataniem chodników, a także posypywaniem odśnieżonych miejsc mieszanką solno-piaskową.

Usługi porządkowe w mieście Szczecin i okolicach to nie jedyne, co  posiadamy w naszej  ofercie. Możesz nam powierzyć również ochronę mienia oraz techniczną obsługę obiektów.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Szczecin
  ul. Jagiellońska 97 pok. 214
  70-435 Szczecin
  tel. kom. +48 604 430 372
  Regionalny Kierownik Sprzedaży:
  Ewelina Juszczyk
  tel.kom.+48 600 901 267
  e-mail.: e.juszczyk@clarsystem.pl