Sprzątanie biur usługi porządkowe

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Firma sprzątająca Szczecin

  Firma sprzątająca Clar System działa również na terenie Szczecina. Klientom zagwarantować możemy najwyższej klasy usługi z zakresu:

  • usługi porządkowe (w tym sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
  • ochrony mienia (różne rozwiązania),
  • technicznej administracji obiektów,
  • leasingu pracowniczego,

  Usługi porządkowe Szczecin

  Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach liczą się rozwiązania całościowe, zapewniające usprawnienie wielu dziedzin działalności każdej firmy. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości usług porządkowych, prowadzonych w różnych typach budynków: biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, terenach zewnętrznych. Jako firma sprzątająca cieszymy się bardzo dobrą reputacją. Udało się to osiągnąć dzięki długoletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej naszych pracowników. Świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu higieny szpitalnej.Nasze sukcesy w tej dziedzinie może zarekomendować grono zadowolonych klientów.

  Ochrona mienia Szczecin

  Polecamy również nasze usługi związane z ochroną mienia. Nasi eksperci z pewnością dostosują system ochrony do Państwa potrzeb, zatrudniamy bowiem wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy profesjonalne usługi ochrony i dozoru.
  We wszelkich dziedzinach naszej działalności zachowujemy wszelkie normy i aktualne zarządzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu
  i gronu fachowych pracowników sprostamy Państwa wymaganiom!

  Oddział Szczecin
  ul. Jagiellońska 97 pok. 214
  70-435 Szczecin
  tel. kom. +48 604 430 372