Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Szczecin

Firma sprzątająca Clar System działa również na terenie Szczecina. Klientom zagwarantować możemy najwyższej klasy usługi z zakresu:

 • usługi porządkowe (w tym sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
 • ochrony mienia (różne rozwiązania),
 • technicznej administracji obiektów,
 • leasingu pracowniczego,

Usługi porządkowe Szczecin

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach liczą się rozwiązania całościowe, zapewniające usprawnienie wielu dziedzin działalności każdej firmy. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości usług porządkowych, prowadzonych w różnych typach budynków: biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, terenach zewnętrznych. Jako firma sprzątająca cieszymy się bardzo dobrą reputacją. Udało się to osiągnąć dzięki długoletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej naszych pracowników. Świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu higieny szpitalnej.Nasze sukcesy w tej dziedzinie może zarekomendować grono zadowolonych klientów.

Ochrona mienia Szczecin

Polecamy również nasze usługi związane z ochroną mienia. Nasi eksperci z pewnością dostosują system ochrony do Państwa potrzeb, zatrudniamy bowiem wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy profesjonalne usługi ochrony i dozoru.
We wszelkich dziedzinach naszej działalności zachowujemy wszelkie normy i aktualne zarządzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i gronu fachowych pracowników sprostamy Państwa wymaganiom!

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Oddział Szczecin
  ul. Jagiellońska 97 pok. 214
  70-435 Szczecin
  tel. kom. +48 604 430 372