O firmie

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu:

  • TECHNICZNEJ OBSŁUGI BUDYNKÓW,
  • UTRZYMANIA CZYSTOŚCI,
  • OCHRONY MIENIA,
  • HIGIENY SZPITALNEJ,
  • LEASINGU PRACOWNICZEGO,

Na rynku działamy od 25 lat, utrzymując się w ścisłej czołówce liderów branży. Możemy poszczycić się zaufaniem kilkuset Klientów na terenie całego kraju.

Nasi Klienci reprezentują różnorodne sektory rynku i branże. Ponad 500 z nich współpracuje z nami w ramach umów stałych.

Sukces firmy tworzą ludzie

Grupę Kapitałową Clar System tworzą profesjonaliści posiadający odpowiednią wiedzą i doświadczenie, jednocześnie jesteśmy elastyczni i kreatywni. Aktywnie i z pasją poszukujemy nowych rozwiązań, wybieramy je myśląc przede wszystkim o naszych Klientach.

W trosce o jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów dążymy do stałego doskonalenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności swoich pracowników m.in., poprzez realizację projektów szkoleniowych dla kadry zarządzającej i pracowników liniowych. Realizując swoją politykę szkoleniową, Clar System szeroko korzysta ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wierzymy, że wszystkie te cechy decydują o sukcesie naszej firmy.

Portfolio usług

Zapewniamy pełen zakres usług dla:

Firm i Zakładów Produkcyjnych

Specjalizujemy się w obsłudze różnorodnych branż: spożywczej, maszynowej, AGD, elektroniki, przemysłu ciężkiego. Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, hal produkcyjnych, magazynów etc. to nasza specjalność.

Placówek Służby Zdrowia

Jako firma sprzątająca zdobyliśmy również zaufanie podmiotów reprezentujących branżę medyczną. W tym szpitali, przychodni i obiektów służby zdrowia, które obsługuje wyspecjalizowany Dział Higieny Szpitalnej Clar System. Oferujemy sprzątanie placówek medycznych, służby zdrowia.

Zarządców nieruchomości

Współpracujemy z galeriami, supermarketami, hipermarketami oraz dyskontami. Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych to jedna z naszych głównych specjalizacji. Profesjonalne sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych to zadanie dla specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Jednostek Budżetowych

Usługi kierujemy także do prywatnych i państwowych – sprzątanie placówek edukacyjnych: szkół, uczelni oraz urzędów, instytucji publicznych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Współpraca z firmami należącymi do Grupy Kapitałowej CLAR SYSTEM umożliwia skorzystanie z odpisu na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Działamy w następujących miastach: