Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Olsztyn

Zapraszamy do naszego biura w Olsztyna. Klientom z województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz okolic zagwarantować możemy najwyższej klasy usługi z zakresu, takiego jak:

Sprzątnie biur Olsztyn

Za nami przemawia jakość, rzetelność i latami zdobywane doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i praktykę, jest to szczególnie ważne w kontekście higieny szpitalnej, gdzie niezbędna jest wiedza dotycząca specyfiki funkcjonowania placówek służb zdrowia.
Clar System swoim klientom może również zapewnić pełen pakiet rozwiązań związanych z dozorem i ochroną. Nasi licencjonowani pracownicy zapewnią pełen pakiet w zakresie ochrony osób i mienia, w tym: administrowanie parkingami strzeżonymi, bezpośrednia ochrona fizyczna, kontrola ruchu osobowego i terenowego, instalacja i obsługa urządzeń alarmowych. Wszystko to sprawia, że Clar System to najlepszy wybór!

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Olsztyn
  ul. Piłsudskiego 73,
  10-449 Olsztyn
  Kontakt do biura:
  MARTA ZUCHOWICZ
  tel. +48 734-461-282