Sprzątanie biur usługi porządkowe

Sprzątanie hal produkcyjnych

Zasady BHP wymagają szczególnego dbania o czystość i porządek w miejscu pracy. Sprzątanie hal produkcyjnych nie jest jednak tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kurz osadza się bowiem nie tylko w miejscach łatwo dostępnych, lecz także na wysokich regałach, konstrukcjach podsufitowych czy elementach wentylacji. Odkurzanie trudno dostępnych miejsc (zwłaszcza na wysokościach) wymaga odpowiedniego przeszkolenia oraz doświadczenia. Warto więc powierzyć sprzątanie magazynów i hal sprawdzonej firmie sprzątającej. Clar System posiada  już ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży. Możesz więc mieć pewność, że pozostawiasz czyszczenie hal magazynowych w odpowiednich  rękach.

Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie hal przemysłowych i produkcyjnych specjalistom? Każdy dobrze przeszkolony pracownik produkcji lub magazynu zna zasady BHP. Wie również, jak ważne jest dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy. To jednak nie wystarcza. Żeby zapewnić odpowiednie warunki, należy zadbać kompleksowo o czystość na hali produkcyjnej. Niestety zakup odpowiedniego sprzętu i środków czystości jest dość kosztowny. Poza tym niektóre czynności (na przykład czyszczenie sufitów lub maszyn) nie mogą być wykonywane przez osoby bez przeszkolenia. Dlatego polecamy pozostawić czyszczenie hal produkcyjnych w naszych rękach.

W Clar System nie zlecamy powierzonych nam zadań podwykonawcom. Wszystkim zajmie się nasza doświadczona i odpowiednio do tego  przeszkolona kadra. Powierz sprzątanie powierzchni magazynowych naszej firmie.

Powierz sprzątanie hal produkcyjnych i przemysłowych profesjonalistom

O czystość na halach magazynowych warto dbać nie tylko na wypadek ewentualnych inspekcji. Ma to także ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników i innych osób przebywających w obiekcie. Kurz w trudno dostępnych miejscach sprawia ryzyko wystąpienia alergii, a nawet zwiększa zagrożenie pożarowe. Ogromne znaczenie ma również poprawne czyszczenie wentylatorów, kratek wentylacyjnych, szacht prądowych, korytek kablowych i elementów oświetlenia. Nie można przy tym również zapominać o sanitariatach i pomieszczeniach biurowych.

Osoby bez odpowiedniego przeszkolenia nie mogą  zajmować się myciem powierzchni szklanych na wysokościach. Zostaw to fachowcom, chętnie wyczyścimy przeszklenia, świetliki dachowe i okna  (również sufitowe) w Twoim obiekcie

Sprzątanie powierzchni magazynowych z Clar System

Chcesz zlecić sprzątanie wielkopowierzchniowego budynku? A może niewielkiego magazynu? Nasza firma sprzątająca przygotuje ofertę idealnie dobraną do Twoich potrzeb. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Działamy między innymi w takich miastach jak:

 • Wrocław,
 • Warszawa,
 • Szczecin,
 • Opole,
 • Łódź,
 • Lublin,
 • Kraków,
 • Katowice,
 • Gorzów Wielkopolski,
 • Bydgoszcz,
 • Białystok,
 • Poznań.

Zastanawiasz się, czy nasza oferta sprzątania powierzchni magazynowych jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Poznań
  Janickiego 20B,
  60-542 Poznań
  tel. +48 61/ 66 01 100
  fax. +48 61/62 20 622