Sprzątanie biur usługi porządkowe

Oddział Nowy Sącz - usługi porządkowe

Clar System to profesjonalna firma sprzątająca, działająca na terenie największych miast w Polsce – również w Nowym Sączu. Polecamy Państwu usługi w zakresie szeroko pojętego FM, w tym:

Profesjonalna firma sprzątająca stara się rozwijać, dlatego zapraszamy do oddziału naszej firmy sprzątającej w Nowym Sączu. Za nami stoi latami zdobywane doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Powstaliśmy po to, by zoptymalizować Państwa pracę i funkcjonowanie firmy, dlatego też gwarantujemy Państwu najlepsze usługi. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników to gwarancja wysokiej jakości sprzątania biur, a także utrzymania higieny szpitalnej i możliwość zaoszczędzenia przez placówki służby zdrowia.
Nasze rozwiązania to również licencjonowani pracownicy ochrony i pakiet usług związany z dozorem i ochroną. Dzięki ich wiedzy, mogą Państwo spać spokojnie, ochrona mienia to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie ochronić każdy obiekt!
Świadczymy również usługi związane z leasingiem pracowniczym. Dzięki temu mogą Państwo nie martwiąc się o właściwych pracowników rozpocząć działalność. To my zapewnimy Państwu kadrę.
Państwa uwadze polecamy również całą gamę rozwiązań związanych z techniczną administracją budynków. Dzięki szerokiemu doradztwu, projektom i managementowi, mają Państwo możliwość zoptymalizowania kosztów swojej działalności.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy    telefonemail
    Regionalny Kierownik Sprzedaży:
    Mariusz Korczak
    tel.kom.+48 884 201 714
    e-mail.: m.korczak@clarsystem.pl: