Sprzątanie biur usługi porządkowe

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Oddział Nowy Sącz - usługi porządkowe

  Clar System to profesjonalna firma sprzątająca, działająca na terenie największych miast w Polsce – również w Nowym Sączu. Polecamy Państwu usługi w zakresie szeroko pojętego FM, w tym:

  • Usługi porządkowe,
  • sprzątanie biur,
  • higiena szpitalna,
  • ochrona mienia,
  • techniczna administracja obiektów,
  • leasing pracowniczy,

  Profesjonalna firma sprzątająca stara się rozwijać, dlatego zapraszamy do oddziału naszej firmy sprzątającej w Nowym Sączu. Za nami stoi latami zdobywane doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Powstaliśmy po to, by zoptymalizować Państwa pracę i funkcjonowanie firmy, dlatego też gwarantujemy Państwu najlepsze usługi. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników to gwarancja wysokiej jakości sprzątania biur, a także utrzymania higieny szpitalnej i możliwość zaoszczędzenia przez placówki służby zdrowia.
  Nasze rozwiązania to również licencjonowani pracownicy ochrony i pakiet usług związany z dozorem i ochroną. Dzięki ich wiedzy, mogą Państwo spać spokojnie, ochrona mienia to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie ochronić każdy obiekt!
  Świadczymy również usługi związane z leasingiem pracowniczym. Dzięki temu mogą Państwo nie martwiąc się o właściwych pracowników rozpocząć działalność. To my zapewnimy Państwu kadrę.
  Państwa uwadze polecamy również całą gamę rozwiązań związanych z techniczną administracją budynków. Dzięki szerokiemu doradztwu, projektom i managementowi, mają Państwo możliwość zoptymalizowania kosztów swojej działalności.

  Oddział Nowy Sącz
  PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM REGIONU WSCHODNIEGO
  tel. +48 12/ 340 92 87
  tel. +48 12/ 340 92 88