Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Łódź

Szukasz fachowców, którzy zajmą się profesjonalnym sprzątaniem budynku? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma sprzątająca Łódź podejmie się obsługi obiektów, podchodząc przy tym odpowiedzialnie do każdego zadania. Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku i współpracujemy z klientami z całej Polski. Sprzątanie placówek służby zdrowia, powierzchni magazynowych czy sklepów wielkopowierzchniowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zaufaj fachowcom i skorzystaj z usług porządkowych w mieście Łódź i okolicach.

Profesjonalna firma sprzątająca

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, zachowanie czystości ma ogromne znaczenie. Nie tylko wpływa na estetykę budynku, ale także na wizerunek firmy w oczach klientów i gości. Jest niezwykle istotne  również w halach produkcyjnych czy magazynowych — odkurzanie trudno dostępnych miejsc jest problematyczne dla osób bez przeszkolenia, a  zalegający kurz ma negatywny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.  Zachowanie sterylnej czystości jest kluczowe również w przychodniach i szpitalach. Polecamy więc zlecić to zadanie profesjonalistom.

W Clar System nie delegujemy  zadań podwykonawcom, zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy biorą udział w regularnych szkoleniach. Podczas sprzątania wykorzystujemy specjalistyczne środki czystości i dezynfekcji.

Clar System — kompleksowe usługi porządkowe

Od ponad dwudziestu lat świadczymy profesjonalne usługi porządkowe zarówno dla instytucji i firm, jak i klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, możesz mieć pewność, że odpowiedzialnie wywiążemy się z powierzonego nam zadania. Zastanawiasz się, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W skład naszej oferty wchodzi również ochrona mienia Łódź.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Łódź
  ul. Gdańska 91/93 budynek E
  90-613 Łódź
  tel./fax: +48 42/ 256 87 31
  Regionalny Kierownik Sprzedaży:
  Katarzyna Ugorowicz
  tel.kom.+48 512 012 808
  e-mail.: k.ugorowicz@clarsystem.pl