Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Łódź

Szukasz fachowców, którzy zajmą się profesjonalnym sprzątaniem budynku? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma sprzątająca podejmie się obsługi obiektów w Łodzi i okolicach, podchodząc przy tym odpowiedzialnie do każdego zadania. Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku i współpracujemy z klientami z całej Polski. Sprzątanie placówek służby zdrowia, powierzchni magazynowych czy sklepów wielkopowierzchniowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zaufaj fachowcom i skorzystaj z usług porządkowych w mieście Łódź i okolicach.

Profesjonalna firma sprzątająca — Łódź i okolice

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, zachowanie czystości ma ogromne znaczenie. Nie tylko wpływa na estetykę budynku, ale także na wizerunek firmy w oczach klientów i gości. Jest niezwykle istotne  również w halach produkcyjnych czy magazynowych — odkurzanie trudno dostępnych miejsc jest problematyczne dla osób bez przeszkolenia, a  zalegający kurz ma negatywny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.  Zachowanie sterylnej czystości jest kluczowe również w przychodniach i szpitalach. Polecamy więc zlecić to zadanie profesjonalistom.

W Clar System nie delegujemy  zadań podwykonawcom,zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy biorą udział w regularnych szkoleniach. Podczas sprzątania wykorzystujemy specjalistyczne środki czystości i dezynfekcji.

Clar System — kompleksowe usługi porządkowe

Od ponad dwudziestu lat świadczymy profesjonalne usługi porządkowe zarówno dla instytucji i firm, jak i klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • kompleksowe sprzątanie biurowców,
 • mycie powierzchni szklanych na wysokościach,
 • sprzątanie galerii handlowych,
 • sprzątanie hal produkcyjnych,
 • sprzątanie placówek edukacyjnych,
 •  profesjonalne sprzątanie terenów zewnętrznych,
 • sprzątanie placówek medycznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, możesz mieć pewność, że odpowiedzialnie wywiążemy się z powierzonego nam zadania. Zastanawiasz się, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Łódź
  ul. Gdańska 91/93 budynek E
  90-613 Łódź
  tel./fax: +48 42/ 256 87 31