Sprzątanie biur usługi porządkowe

Sprzątanie biur Kraków

Nie zlecaj sprzątania obiektu osobom bez przygotowania, Nasza firma sprzątająca posiada długoletnie doświadczenie, świadcząc usługi dla klientów z Krakowa i okolic. W tym czasie poznaliśmy specyfikę niemal każdego obiektu — od wielkopowierzchniowych hal magazynowych po placówki medyczne. Do sprzątania każdego obiektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nie zatrudniamy podwykonawców — mamy własną zaufaną kadrę, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszych usług porządkowych w Krakowie lub okolicach.

Profesjonalne usługi sprzątające w Krakowie z Clar System

Profesjonalne sprzątanie biur Kraków oraz obiektów wielkopowierzchniowych jest wymagającym zadaniem — nie bez powodu powierzamy je wyłącznie doświadczonym i świetnie przeszkolonym pracownikom. Nasi fachowcy biorą udział w regularnych szkoleniach dotyczących technik sprzątania, używania środków czystości i dezynfekcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.  Sprzęt oraz detergenty dobieramy zawsze w taki sposób, by idealnie odpowiadały specyfice danego obiektu. W jaki sposób? Zanim przystąpimy do pracy, dokonujemy audytu i ustalamy z klientem zakres  jego potrzeb. Nie trzymamy się  sztywno cennika — ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb oraz specyfiki budynku.

Firma sprzątająca Kraków

Mamy już ponad dwadzieścia lat doświadczenia w sprzątaniu różnego typu obiektów. Obsługujemy zarówno supermarkety, jak i instytucje czy siedziby firm, w których kluczową rolę odgrywa dbałość o wizerunek. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Zastanawiasz się, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas i umów się na wstępny audyt. Zapraszamy do kontaktu.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Kraków
  ul. Jerzego Bajana 4
  31-465 Kraków
  tel. +48 515 747 958
  tel. +48 660 567 187
  e-mail: wschodni@clarsystem.pl
  Regionalny Kierownik Sprzedaży:
  Jakub Pałka
  tel.kom.+48 512 391 869
  e-mail.: j.palka@clarsystem.pl:
  Rekrutacja Kraków:
  tel.kom.+48 512 053 545