Sprzątanie biur usługi porządkowe

Sprzątanie biur Kraków

Clar System to profesjonalna firma sprzątająca, działająca na terenie największych miast w Polsce – również w Krakowie. Polecamy Państwu usługi w zakresie szeroko pojętego FM, w tym:

 • sprzątanie biur,
 • higiena szpitalna,
 • ochrona mienia,
 • techniczna administracja budynków,
 • leasing pracowniczy.

Firma sprzątająca Kraków

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości usług porządkowych, prowadzonych w różnych typach budynków: biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, terenach zewnętrznych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej naszych pracowników świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu higieny szpitalnej. Nasze sukcesy w tej dziedzinie może zarekomendować grono zadowolonych klientów.
Polecamy również nasze usługi związane z ochroną mienia. Nasi eksperci z pewnością dostosują system ochrony do Państwa potrzeb, zatrudniamy bowiem wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy profesjonalne usługi ochrony i dozoru.
We wszelkich dziedzinach naszej działalności zachowujemy wszelkie normy i aktualne zarządzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i gronu fachowych pracowników sprostamy Państwa wymaganiom!

Formularz kontaktowy  telefonemail


  Oddział Kraków
  ul. Bajana 4
  31-465 Kraków
  tel. +48 12/ 340 92 87
  tel. +48 12/ 340 92 88