Sprzątanie biur usługi porządkowe

Usługi porządkowe, ochrona mienia - Gorzów Wielkopolski

Zależy Ci na zachowaniu idealnej czystości w obiekcie? Nie zlecaj sprzątania osobom prywatnym. Nasza firma sprzątająca w mieście Gorzów Wielkopolski wykona dla Ciebie tę usługę szybko i profesjonalnie. Zajmujemy się między innymi kompleksowym sprzątaniem biurowców, galerii handlowych, placówek medycznych i innych obiektów. Od ponad dwudziestu lat wykonujemy usługi porządkowe dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego  i okolic. Zastanawiasz się, czy nasza oferta spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Firma sprzątająca Clar System — czym się zajmujemy?

Nasza firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z instytucjami i przedsiębiorstwami. W zakres naszych usług wchodzi między innymi:

 • kompleksowe sprzątanie biurowców,
 • mycie powierzchni szklanych na wysokościach,
 • sprzątanie galerii handlowych,
 • sprzątanie hal produkcyjnych,
 • sprzątanie placówek edukacyjnych,
 • sprzątanie placówek medycznych.

Wszystkie obiekty traktujemy wyjątkowo, ale do obsługi każdego z nich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Nie zlecamy powierzonych nam zadań podwykonawcom. Zatrudniamy własną, świetnie przeszkoloną kadrę, która na czas wywiązuje się z obowiązków.

Profesjonalne usługi sprzątające — Gorzów Wielkopolski i okolice

Świat szybko się zmienia, a wraz z nim oczekiwania właścicieli nieruchomości. Pandemia koronawirusa pokazała, że nawet najdokładniejsze sprzątanie nie zapewnia odpowiedniego bezpieczeństwa, jeśli nie zostaną użyte odpowiednie środki. Dlatego warto zaufać Clar System. Od lat współpracujemy z placówkami medycznymi, więc możesz mieć pewność, że mamy duże doświadczenie w dezynfekowaniu powierzchni. Przed przystąpieniem do pracy dobierzemy metodę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim obiekcie. Dezynfekcji  dokonamy zgodnie ze standardami z przepisami BHP, a potem wystawimy protokół.

Możesz liczyć na nas również przy okazji konserwacji i przeglądów (między innymi instalacji gazowej czy klimatyzacji). W zakres naszych usług wchodzi także ochrona mienia, więc nie będziesz musiał szukać dodatkowo ofert firm ochroniarskich.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Gorzów Wielkopolski
  ul. Kombatantów 34
  66-400 Gorzów Wlkp.
  tel./fax: +48  660-567-145