Sprzątanie biur usługi porządkowe

Firma sprzątająca Lublin

Każdy obiekt ma swoją specyfikę, dlatego nasza firma sprzątająca Lublin podchodzi indywidualnie do wszelkich zleceń w mieście Lublin i okolicach. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych środków czystości, które dobieramy specjalnie do konkretnego typu budynku. Nie trzymamy się sztywnego cennika. Naszą ofertę dostosujemy do potrzeb Klienta oraz typu obiektu. Umów się z nami na wstępny audyt i sprawdź, czy nasza propozycja usług porządkowych w mieście Lublin spełni Twoje oczekiwania.

Firma sprzątająca Clar System — czym się zajmujemy?

Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w świadczeniu profesjonalnych usług porządkowych. Oferujemy między innymi:

Zdajemy sobie sprawę, że czyste i zadbane wnętrze jest wizytówką firmy, dlatego też   odpowiedzialnie podchodzimy do kompleksowego sprzątania biurowców i obiektów. Klienci i goście zwracają także uwagę na otoczenie budynku — profesjonalne sprzątanie terenów zewnętrznych również nie ma dla nas tajemnic. Zadbamy między innymi o wygląd dróg dojazdowych, stan trawnika oraz pielęgnację drzew i żywopłotów.

Dbanie o otoczenie obiektu jest równie ważne w okresie  zimowym. Firma Clar System  zajmuję się odśnieżaniem (nie tylko chodników, ale również dachów i innych elementów fasady), podsypywaniem na odśnieżone miejsca mieszanki solno-piaskowej, a także zabezpieczeniem ciepłolubnych krzewów i bylin.

Kompleksowe usługi porządkowe Lublin w rękach fachowców

Sprzątanie różnych obiektów — zwłaszcza wielkopowierzchniowych — jest wymagającym  zadaniem. My mamy pełne zaufanie do naszej kadry specjalistów. Są wśród nich  wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy regularnie biorą udział w szkoleniach. Poradzą sobie nie tylko ze sprzątaniem budynków, lecz również ich dezynfekcją, serwisem urządzeń, a także myciem okien i powierzchni szklanych na wysokości. Z nami możesz także być spokojnym o  okresowe przeglądy oraz wywóz śmieci. Zajmujemy się również ochroną mienia Lublin.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Wrocław.

Formularz kontaktowy  telefonemail
  Oddział Lublin
  ul. Wojciechowska 5a, pokój 5
  20-704 Lublin
  tel. +48 532 846 144
  Regionalny Kierownik Sprzedaży:
  Krzysztof Grzegórski
  tel.kom.+48 660 567 177
  e-mail.: k.grzegorski@clarsystem.pl:
  Rekrutacja Lublin:
  tel.kom.+48 694 467 103