Sprzątanie biur usługi porządkowe

Formularz kontaktowytelefonemail


Firma sprzątająca Lublin

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, cały czas się rozwijamy i otwieramy biura w coraz to nowych miastach Polski. W związku z tym na terenie Lublina możemy również zaoferować Państwu całą gamę usług związanych z Facility Management:

  • sprzątanie (sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
  • ochrona mienia (cały pakiet rozwiązań),
  • techniczną administrację obiektów,
  • leasing pracowniczy,
  • pozostałe usługi porządkowe.

Usługi porządkowe Lublin

Clar System to profesjonalna firma, za którą przemawia wieloletnie doświadczenie i rzesza lojalnych klientów. Za nami stoją tylko wykwalifikowani fachowcy, dzięki którym możemy zaproponować Państwu najlepsze usługi i innowatorskie rozwiązania, wszystko z myślą o optymalizacji kosztów Państwa firmy.
Zespół Clar System posiada odpowiednią wiedzę i praktykę w zakresie usług takich jak sprzątanie biur i zapewnienie higieny szpitalnej. Nasi pracownicy to osoby ze znajomością specyfiki funkcjonowania służby zdrowia i dzięki temu świadczone przez nich usługi są na najwyższym poziomie.

Ochrona mienia Lublin

Nasze rozwiązania to również pełen pakiet rozwiązań z zakresu dozoru i ochrony. Dzięki naszej doświadczonej kadrze – ochrona mienia stoi na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z kwalifikowanymi pracownikami ochrony fizycznej, mogą Państwo powierzyć nam każdy obiekt!

Oddział Lublin
ul. Wojciechowska 5a, pokój 5
20-704 Lublin
tel. +48 532 846 144