Ochrona mienia Katowice

Firma Clar System oferuje państwu usługi z zakresu ochrony mienia. Posiada doświadczenie w pracy ochroniarskiej oraz odpowiednio wyszkolona kadrę. Przedsiębiorstwo oferuje usługi na terenie całych Katowic i okolic. Ochrona mienia Katowice to obecnie jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania każdej firmy, bez względu na to, czy jest to małe przedsiębiorstwo, czy ogromna korporacja.

Firma specjalizuje się w fizycznej ochronie mienia opartej o elementy techniczne. Dzięki niej każdy obiekt na terenie Katowic będzie mógł spać spokojnie. Z usług firmy korzysta już ponad 100 przedsiębiorstw. Wśród nich są zarówno mniejsze biurowce, jak również ogromne budynki przemysłowe. Kompleksowa ochrona obiektu zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa przez pracowników każdej firmy.

Ochrona mienia w Katowicach

Zwrócenie się do Clar System będzie najlepszym wyborem dla osób, posiadających obiekty na terenie Katowic i okolic, ponieważ zapewni ona stały nadzór i wysokiej klasy ochronę. Firma proponuje szeroki zakres wykonywanych usług, w tym bezpośrednią ochronę fizyczną. Clar System współpracuje z każdym obiektem, bez względu na jego rozmiar. Pracownicy firmy stale znajdują się na jego terytorium, pilnując porządku. Głównym zadaniem jest niedopuszczenie do wtargnięcia na obiekt przez osoby nieupoważnione. Ochroniarze Clar System pilnują również, aby na terenie obiektu nie doszło do naruszenia prawa ani dokonania przestępstwa, związanego z samym obiektem i życiem innych osób.

Firma oferuje również patrolowanie chronionych obiektów. Taka usługa będzie idealna dla miejsc, które posiadają monitoring lub jako dopełnienie do bezpośredniej ochrony fizycznej. Zakres obowiązków i czynności, wykonywanych przez pracowników Clar System jest omawiany z klientem przed podpisaniem umowy o współpracę.

Systemy alarmowe i monitoring

Klientom, którzy nie potrzebują stałego nadzoru bezpośredniego proponujemy instalację systemów alarmowych i monitorujących. Firma zajmuje się również obsługą danych systemów. Klient może być pewny, że jego obiekt będzie całkowicie chroniony i pod ciągłym nadzorem ze strony pracowników Clar System. Szczegóły instalacji oraz zakres wykonywanych czynności i obowiązków jest ustalany bezpośrednio z klientem przy zawarciu współpracy.

Clar System zajmuje się również kontrolą ruchu osobowego i towarowego na terenie całych Katowic. Ochrona tego rodzaju wymaga specjalistycznego przygotowania. Specjalnie przeszkoleni pracownicy rzetelnie i na wysokim poziomie wykonuję powierzone im zadania.

Kolejną usługą, proponowaną przez przedsiębiorstwo Clar system jest administracja strzeżonych parkingów. Firma zadba o odpowiednie jego funkcjonowanie i należytą ochronę pojazdów, znajdujących się na terenie parkingów.

Clar System posiada filie na terenie całej Polski. Wszystkie spółki mają koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia. Doświadczenie w pracy z klientami sprawia, że są oni zadowoleni z jej funkcjonowania.

Działamy też w takich miastach jak:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Świadczymy także usługi związane ze sprzątaniem: