Ochrona mienia Gniezno

Firma Clar system zajmuje się ochroną mienia. Firma świadczy usługi z zakresu fizycznej ochrony mienia z użyciem elementów technicznych. Posiada doświadczenie w pracy ochroniarskiej. Współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami w całym kraju począwszy od małych biurowców, skończywszy na ogromnych obiektach przemysłowych. Clar System zajmuje się ochroną mienia na całym terenie Gniezna i okolic. Szeroki zakres świadczonych usług pozwoli każdemu właścicielowi obiektu wybrać opcję, odpowiednią dla siebie. 

Każda firma, biurowiec lub większe przedsiębiorstwo powinno zadbać o ochronę swojego obiektu. Zapewni to nie tylko spokojniejszy sen jego właścicielom, ale również poczucie bezpieczeństwa pracownikom i innym osobom, związanym z danym miejscem. Clar System posiada filie w Gnieźnie, ale również w innych miastach w całej Polsce. Wszystkie filie mają koncesje na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia.

Zakres świadczonych usług

Clar System świadczy usługi ochrony fizycznej mienia z wykorzystaniem elementów technicznych. Jedną z najczęściej wybieranych opcji jest instalacja monitoringu oraz systemu alarmującego. Jest to idealne wyjście dla klientów, którzy nie potrzebują ochrony bezpośredniej. Firma zajmuje się nie tylko instalacją, ale również obsługą takiego rodzaju systemów. Dzięki temu właściciel może być pewny, że jego obiekt jest nadzorowany przez 24 godziny na dobę. Firma oferuje natychmiastową interwencję na ochraniane miejsce. Zakres czynności, wykonywanych przez ochroniarzy jest omawiany indywidualnie z klientem przed podjęciem współpracy.

Clar system zajmuje się również administrowaniem parkingami strzeżonymi. Każdy klient może mieć pewność, że parking będzie obsługiwany w należyty sposób z zapewnieniem wszystkim obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Bezpośrednia ochrona fizyczna

Często wybieraną opcją ochrony jest fizyczna ochrona mienia. Decydują się na nią zwłaszcza osoby, posiadające dużych rozmiarów obiekty i oczekujące od firmy ochroniarskiej stałego nadzoru. Bezpośrednia ochrona fizyczna polega na stałej obecności pracowników firmy chronionym obiekcie. Mają oni za zadanie niedopuszczenie do dokonania wykroczenia lub przestępstwa, związanego z obiektem lub z życiem innych osób. Również są oni odpowiedzialni za niewpuszczanie na teren obiektu osób do tego nieupoważnionych.

Firma również patroluje chronione obiekty. Decydują się na to głównie osoby, posiadające już monitoring oraz systemy alarmowe. Patrolowanie obiektów możliwe jest w różnym zakresie godzinowym, co ustalane jest bezpośrednio z klientem.

Clar system zajmuje się także kontrola ruchu osobowego i towarowego na terenie całego Gniezna. Dla takiej pracy potrzebni są specjalni pracownicy. Ochroniarze Clar System posiadają specjalistyczne przeszkolenie w danym zakresie. Specjalnie wykwalifikowana kadra w profesjonalny sposób spełnia powierzone zadania, nie dopuszczając do jakichkolwiek naruszeń. Ponad 100 zadowolonych klientów oraz doświadczenie w pracy ochroniarskiej sprawia, że firma Clar System rośnie w rankingu polskich firm ochroniarskich.