Dezynfekcja

W dobie zagrożenia epidemiologicznego ze strony wirusa SARS CoV-2 wychodząc naprzeciw wszelkim działaniom prewencyjnym proponujemy wdrożenie usługi DEZYNFEKCJI.

Nasze atuty!

  • BEZPIECZEŃSTWO – usługi wykonujemy według ściśle wyznaczonych procedur, opartych o wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości i dezynfekcji szpitali, ośrodków zdrowia i innych obiektów medycznych..
  • PROFESJONALIZM – błyskawicznie i szczegółowo badamy potrzeby naszych Klientów, następnie przygotowujemy optymalne dla nich rozwiązania. Po zakończeniu usługi wystawiamy protokół potwierdzający należyte jej wykonanie.
  • ELASTYCZNOŚĆ – w zależności od przeznaczenia pomieszczeń, ich kubatury i oczekiwań Klientów dobieramy odpowiednią metodę dezynfekcji: oprysk pistoletami elektrostatycznymi, zamgławianie lub ozonowanie.
  • SZYBKOŚĆ– posiadamy oddziały w całej Polsce. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu ustalonych standardów jakościowych. Działamy 24/7!

Proponujemy dezynfekcje: obiektów przemysłowych i magazynowych, budynków biurowych i handlowych, budynków opieki zdrowotnej, a także autobusów, taksówek i samochodów.

Metody dezynfekcji:

  • Dezynfekcja elektrostatyczna: polega na oprysku powierzchni mgiełką środka naładowanego dodatnim ładunkiem. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.
  • Zamgławianie: to skuteczna i szybka metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.
  • Ozonowanie: to skuteczna i udowodniona metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów i wirusów. Poprawia komfort użytkowania pomieszczeń biurowych, ale przede wszystkim likwiduje zarazki chorobotwórcze. Ozon jest gazem, który potrafi penetrować najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych. Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizowania niebezpiecznych bakterii, alergenów, ale także zarodników pleśni i grzybów.

Zazwyczaj firmy oferują jedną metodę dezynfekcji, stawiając na zamgławianie lub ozonowanie. My dajemy Państwu wybór!

Miejscowości gdzie posiadamy ekipy lokalne: Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Kwidzyn, Włocławek, Wałbrzych.

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt dezynfekcja@clarsystem.pl lub przez formularz.

Działamy w następujących miastach