Ochrona mienia Białystok

Ochrona mienia w obecnych czasach to ważny czynnik, zapewniający bezpieczeństwo w funkcjonowaniu każdej firmy w mieście Białystok. Clar System to firma specjalizująca się w ochronie fizycznej obiektu połączonej z elementami technicznymi. Świadczymy usługi w zakresie ochrony bezpośredniej, nadzoru, patrolowania, a także zajmujemy się instalacją i obsługą systemów alarmowych i monitoringu. Ponadto nasza firma ochroniarska świadczy również ochronę placów budowy oraz zabezpieczenie mienia w trakcie trwania inwestycji. 

Ochrona mienia Białystok i okolice

Oferujemy szerokie spektrum usług dla potrzeb każdego klienta. Najczęściej stosowaną formą ochrony fizycznej obiektów jest instalacja systemu alarmowego w połączeniu z monitoringiem. W taki sposób właściciel obiektu ma pewność, że nadzór nad nim będzie sprawowany przez całą dobę, a ochrona w każdym momencie może podjąć niezwłoczną interwencję. Dokładny zakres czynności i obowiązków pracowników agencji ochrony mienia jest omawiany szczegółowo z klientem i dostosowany do jego oczekiwań. Clar System proponuje usługi patrolowania chronionego obiektu na całym terenie miasta Białystok. Liczba i częstotliwość patroli również jest ustalana  po uzgodnieniu z właścicielem obiektu w taki sposób, aby klient czuł bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Clar System oferuje także możliwość administrowania parkingami strzeżonymi. Specjalnie wyszkolona do tego kadra pracownicza dba o to, aby na terenie parkingu nie dochodziło do żadnych naruszeń, w związku z czym również właściciele pojazdów  znajdujących się na parkingu mogą spać spokojnie.

Bezpośrednia ochrona mienia w mieście Białystok

Firma ochroniarska świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej bezpośredniej ochrony fizycznej. Polega ona na tym, że pracownicy są stale obecni w danym obiekcie, tym samym mają możliwość ciągłej jego ochrony. Zakres godzin ustalany jest indywidualnie, Clar System dostosowuje się do oczekiwań każdego klienta – oferujemy między innymi ochronę całodobową. Ochroniarze dbają, aby na terenie obiektu nie przebywała żadna osoba nieupoważniona. Mają również za zadanie nie dopuścić do sytuacji, w której popełnione byłoby przestępstwo lub naruszenie na terytorium chronionego obiektu.

Clar System działa na terenie całego Białegostoku i okolic. Specjalizuje się w kontroli ruchu osobowego i towarowego. Taki rodzaj pracy wymaga specjalistycznego przeszkolenia. Wszyscy pracownicy firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje i są w pełni predysponowani do wykonywania zadań z zakresu ochrony osób i mienia. 

Zaufaj doświadczonej firmie ochrony mienia z Białegostoku

Już ponad 100 klientów korzysta z usług ochrony mienia firmy Clar System i co za tym idzie — cieszy się wysokim poziomem bezpieczeństwa na co dzień. Firma zapewnia kompleksowe usługi ochroniarskie oparte na indywidualnych potrzebach każdego klienta. Przed rozpoczęciem współpracy omawiane są szczegółowo oczekiwania klienta i zakres prac wykonywanych przez pracowników Clar System. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pracownikom i osobom związanym z danym obiektem jest naszym priorytetem.

Świadczymy usługi też w takich miastach jak:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

W zakres usług Clar System wchodzą także usługi związane ze sprzątaniem: