Ochrona mienia Białystok

Ochrona mienia w obecnych czasach to ważny czynnik, zapewniający bezpieczeństwo funkcjonowaniu każdej firmy. Clar System to firma, specjalizująca się w ochronie fizycznej mienia połączonej z elementami technicznymi. Firma świadczy usługi w zakresie ochrony bezpośredniej, nadzoru, patrolowania, a także zajmuje się instalacją i obsługą systemów alarmowych i monitoringu. Firma również zajmuje się ochroną placów budowy oraz zabezpieczeniem mienia w trakcie trwania inwestycji. 

Zakres świadczonych usług

Firma posiada szerokie spektrum usług dla potrzeb każdego klienta. Najczęściej stosowaną formą ochrony jest instalacja systemu alarmowego w połączeniu w monitoringiem. W taki sposób właściciel obiektu ma pewność, ze nadzór nad nim będzie dokonywany przez całą dobę, a ochrona w każdym momencie może podjąć niezwłoczną interwencję. Dokładny zakres czynności i obowiązków pracowników firmy jest omawiany szczegółowo z klientem i dostosowany do jego oczekiwań. Clar System proponuje usługi patrolowania chronionego obiektu na całym terenie Białegostoku. Ilość i częstotliwość patroli również jest ustalana wraz z właścicielem obiektu w taki sposób, aby klient czuł bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Firma oferuje także możliwość administrowania parkingami strzeżonymi. Specjalnie wyszkolona kadra pracownicza dba o to, aby na terenie parkingu nie dochodziło do jakichkolwiek naruszeń, w związku z czym właściciele pojazdów,  znajdujących się na parkingu mogą spać spokojnie.

Ochrona bezpośrednia

Firma świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej bezpośredniej ochrony fizycznej. Polega ona na tym, że pracownicy są stale obecni na danym obiekcie, tym samym mając możliwość ciągłej jego ochrony. Zakres godzin ustalany jest indywidualnie, Clar System dostosowuje się do oczekiwań każdego klienta, oferujemy między innymi ochronę całodobową. Ochroniarze dbają o to, aby na teren obiektu nie dostała się żadna osoba, do tego nieupoważniona. Mają oni również za zadanie nie dopuścić do sytuacji, w której popełnione było by przestępstwo lub naruszenie na terytorium chronionego obiektu związane z nim lub innymi ludźmi.

Clar System działa na terenie całego Białegostoku i okolic. Specjalizuje się w kontroli ruchu osobowego i towarowego. Taki rodzaj pracy wymaga specjalistycznego przeszkolenia. Wszyscy pracownicy firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje do. Są oni przygotowani do wykonywania danej pracy i gotowi do wypełniania powierzonych im zadań.

Wysoka jakość i doświadczenie

Już ponad 100 klientów korzysta z usług Clar System i cieszy się wysokim poziomem bezpieczeństwa na co dzień. Firma zapewnia kompleksowe usługi ochroniarskie, oparte na indywidualnych potrzebach każdego klienta. Przed rozpoczęciem współpracy omawiane są szczegółowo oczekiwania klienta i zakres prac, wykonywanych przez pracowników Clar System. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pracownikom i osobom, związanym z obiektem jest podstawą efektywnej pracy, w związku z czym warto poważnie podejść do tematu ochrony.