Ochrona mienia Łódź

Ochrona mienia to jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania firm, biurowców czy innych przedsiębiorstw. Poczucie bezpieczeństwa nie tylko przez pracowników, ale również właścicieli i innych osób, mających związek z danym miejscem gra ogromną rolę w odpowiednim wykonywaniu pracy. To właśnie dlatego zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona na wysokim poziomie powinna być podstawą i nieodłączną częścią każdego, prężnie działającego przedsiębiorstwa.  

Wszystkie filie Clar System posiadają koncesję na ochronę mienia 

Clar System oferuje usługi fizycznej ochrony mienia opartej o elementy techniczne na terenie całej Łodzi. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony. Ponad 100 firm i przedsiębiorstw cieszy się z usług ochroniarskich Clar System, a ich pracownicy mogą spać spokojnie. Firma i się ochronie mienia różnych miejsc, bez względu na jego rozmiar. Szeroki zakres usług zapewnia ochronę budynków z pomieszczeniami biurowymi, większych firm, a także obiektów przemysłowych. 

Zakres świadczonych usług 

Clar System oferuje usługę bezpośredniej ochrony fizycznej na terenie Łodzi. Pracownicy firmy ochraniają obiekt, będąc stale na jego terytorium. Zadaniem ochroniarzy jest niedopuszczenie na wejście na teren obiektu osób do tego nieupoważnionych. Pracownicy dbają również, aby na terenie obiektu nie miały miejsca przestępstwa ani wykroczenia skierowane przeciwko samemu mieniu oraz życiu innych osób. Ochroniarze, zatrudnieni do pracy na obiekcie posiadają odpowiednie przeszkolenie. Zakres obowiązków jest szczegółowo określany bezpośrednio z klientem przed podjęciem współpracy. 

Firma zajmuje się również Patrolowaniem chronionych terenów. Taka opcja potęguje stopień ochrony obiektu i sprawdza się świetnie zwłaszcza w połączeniu z monitoringiem. Zakres ochranianego terenu oraz częstotliwość patroli uzgadniana jest dokładnie z klientem. 

Monitoring i systemy alarmowe 

Kolejną usługą, świadczoną przez Clar System jest instalacja i obsługa urządzeń i systemów alarmowych oraz monitorujących. Tego rodzaju ochrona jest najczęściej wybieranym sposobem ochrony obiektów. Zainstalowane kamery dają możliwość nieustannego nadzoru 24 na dobę, dzięki czemu wzrasta poziom poczucia bezpieczeństwa. Z klientem uzgadnia się sposób interwencji w zależności od sygnału alarmowego oraz omawia dokładnie daną procedurę. 

Clar System oferuje usługi z zakresu kontroli ruchu osobowego i towarowego.  Specjalnie wyszkoleni pracownicy sprawne poradzą sobie z postawionym zadaniem. Na zlecenie klienta firma zajmie się administrowaniem parkingu strzeżonego.  

Clar System posiada filie nie tylko w Łodzi, ale i we wielu innych miastach w Polsce. Spółki firmy, należące do grupy kapitałowej Clar System oferują ochronę mienia na najwyższym poziomie w różnych zakątkach kraju. Posiadają one koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia i osób. Przedsiębiorstwo zapewnia wykwalifikowanych pracowników, którzy w profesjonalny sposób rzetelnie wykonują swoją pracę.