Ochrona mienia Łódź

Ochrona mienia to jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania firm, biurowców czy innych przedsiębiorstw w mieście Łódź. Poczucie bezpieczeństwa nie tylko pracowników, ale również właścicieli i innych osób, przebywających w danym miejscu gra ogromną rolę.pracy. To właśnie dlatego bezpieczeństwo i ochrona fizyczna obiektu na wysokim poziomie powinna być podstawą i nieodłączną częścią każdego prężnie działającego przedsiębiorstwa.  

Wszystkie oddziały  Clar System posiadają koncesję na ochronę mienia w Łodzi

Agencja ochrony Clar System oferuje usługi fizycznej ochrony mienia opartej o elementy techniczne na terenie całego miasta Łódź. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony fizycznej obiektów. Ponad 100 Klientów jest zadowolonych ze świadczonych przez nas  usług ochroniarskich. Podejmujemy  się ochrony mienia różnych miejsc, bez względu na ich rozmiar. Szeroki zakres usług zapewnia ochronę budynków z pomieszczeniami biurowymi, większych firm, a także obiektów przemysłowych. 

Usługa ochrony mienia – Łódź i okolice

Agencja ochrony mienia Clar System oferuje usługę bezpośredniej ochrony fizycznej na terenie Łodzi. Pracownicy firmy ochraniają obiekt, będąc stale na jego terenie. Ochroniarze strzegą wejścia do budynku przez osoby do tego nieupoważnione. Dbają również, aby na terenie obiektu nie miały miejsca przestępstwa ani wykroczenia skierowane przeciwko samemu mieniu oraz zdrowiu i życiu innych osób. Ochroniarze, zatrudnieni do pracy w obiekcie, posiadają odpowiednie przeszkolenie. Zakres obowiązków jest szczegółowo określany bezpośrednio z klientem przed podjęciem współpracy. 

Firma Clar System  zajmuje się również patrolowaniem chronionych terenów. Taka opcja potęguje stopień ochrony obiektu i sprawdza się świetnie zwłaszcza w połączeniu z monitoringiem. Zakres ochranianego terenu oraz częstotliwość patroli uzgadniana jest dokładnie z klientem. 

Monitoring i systemy alarmowe Łódź

Kolejną usługą świadczoną przez firmę ochroniarską Clar System jest instalacja i obsługa urządzeń i systemów alarmowych oraz monitorujących. Jest to najczęściej wybierany sposób ochrony obiektów. Zainstalowane kamery daje możliwość nieustannego nadzoru 24h na dobę, dzięki czemu wzrasta poziom poczucia bezpieczeństwa. Z klientem uzgadnia się sposób interwencji w zależności od sygnału alarmowego oraz omawia dokładnie daną procedurę. 

Firma ochroniarska Clar System oferuje również usługi z zakresu kontroli ruchu osobowego i towarowego.   Na zlecenie klienta agencja ochrony mienia zajmie się także administrowaniem parkingu strzeżonego.  

Clar System posiada oddziały nie tylko w Łodzi, ale i w wielu innych miastach w Polsce. Spółki należące do Grupy Kapitałowej Clar System, oferują ochronę mienia na najwyższym poziomie. Posiadamy koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób profesjonalny i rzetelny  wykonują swoją pracę.

Świadczymy usługi też w takich miastach jak:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, LublinPoznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Clar System  zajmuje się również usługami związanymi ze sprzątaniem obiektów: