Ochrona mienia Kraków

Profesjonalna ochrona mienia to podstawa bezpieczeństwa, bez względu na to, czy prowadzisz niewielką rodzinną firmę w mieście Kraków czy masz pod opieką wielokondygnacyjny budynek. Warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom. Firma ochroniarska Clar System ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia i może się pochwalić ponad 100 zadowolonymi klientami z całej Polski. Obsługujemy zarówno budynki biurowe i instytucje, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż. Zastanawiasz się, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Profesjonalna agencja ochrony – Kraków i okolice

Ochrona fizyczna obiektu to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które można powierzyć wyłącznie osobom świetnie  wyszkolonym. To od ich kompetencji zależy bezpieczeństwo mienia, a także ludzi, którzy znajdują się na terenie obiektu. Właśnie dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy znakomicie wypełniają powierzone im zadania a pracownicy i goście Twojego obiektu będą mogli czuć się w pełni bezpiecznie.

Ochrona mienia Kraków w dobrych rękach

Na czym polega ochrona fizyczna obiektów? Jako firma działająca również w branży ochroniarskiej, bierzemy odpowiedzialność za dany budynek i dbamy , by nie doszło na jego terenie do przestępstwa lub naruszenia bezpieczeństwa innego typu.

Zajmujemy się  bezpośrednią ochronę fizyczną oraz patrolowaniem chronionych terenów. Zapewnimy zabezpieczenie obiektu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Żeby to się udało, niezwykle istotne jest także odpowiednie zabezpieczenie techniczne na wypadek włamania. Nasza agencja ochrony mienia zajmie się więc instalacją i obsługą urządzeń i systemów alarmowych oraz monitorujących. Doradzimy również, jaki typ urządzeń sprawdzi się najlepiej w Twoim obiekcie.

W zakres naszych usług wchodzi również kontrola ruchu osobowego i towarowego, a także administrowanie parkingami strzeżonymi.

Firma ochroniarska w mieście Kraków – dlaczego warto?

Korzystając z usług agencji ochrony Clar System w Krakowie, nie tylko dbasz o bezpieczeństwo, ale również oszczędzasz czas i środki. W jaki sposób? Nie musisz zatrudniać ochroniarzy na własną rękę ani zajmować się ich rekrutacją. Co więcej, przyjmując do pracy przypadkową osobę, nie masz możliwości zweryfikowania jej kompetencji. Wybierając profesjonalną firmę ochrony mienia, masz pewność, że Twój obiekt będzie należycie zabezpieczony przez kompetentnych specjalistów.

Zależy Ci także na kompleksowym sprzątaniu budynków i utrzymywaniu terenów zielonych? Nie musisz nawiązywać współpracy z innymi firmami. Clar System wykonuje obie usługi.

Nie trzymamy się sztywnego cennika sprzątania biurowców ani ochrony mienia w mieście Kraków. Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Znajdujemy się też w takich miastach jak:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Świadczymy również usługi związane ze sprzątaniem: