Sprzątanie biur usługi porządkowe

Sprzątanie biur Wrocław

Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu. Klientom ze stolicy Dolnego Śląska i okolic zagwarantować możemy najwyższej klasy usługi z zakresu:

  • utrzymania czystości (w tym sprzątanie biur, higiena szpitalna, usługi specjalistyczne),
  • ochrony mienia,
  • technicznej administracji obiektów,
  • leasingu pracowniczego,

Za nami przemawia jakość, rzetelność i latami zdobywane doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i praktykę, jest to szczególnie ważne w kontekście higieny szpitalnej, gdzie niezbędna jest wiedza dotycząca specyfiki funkcjonowania placówek służb zdrowia.

Ochrona mienia Wrocław

Clar System swoim klientom może również zapewnić pełen pakiet rozwiązań związanych z dozorem i ochroną. Nasi licencjonowani pracownicy zapewnią pełen pakiet w zakresie ochrony osób i mienia, w tym: administrowanie parkingami strzeżonymi, bezpośrednia ochrona fizyczna, kontrola ruchu osobowego i terenowego, instalacja i obsługa urządzeń alarmowych. Wszystko to sprawia, że ochrona mienia i firma Clar System to najlepsze połączenie!

Chcesz się przekonać, czy nasze usługi są dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Świadczymy też usługi w takich miastach jak m.in.:

Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Opole, Lublin, Kraków, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Gdańsk

Formularz kontaktowy    telefonemail
    Oddział Wrocław Plac Solidarności 1/3/5 pok. 325 53-661 Wrocław tel. +48 694 467 111