Z czego składa się sprzątanie terenów zewnętrznych?

Sprzątanie terenów zewnętrznych to usługa, która pozwala utrzymać porządek wokół budynków. Korzystają z niej nie tylko przedsiębiorstwa i obiekty o charakterze użyteczności publicznej, ale również klienci prywatni. Firma sprzątająca oferuje pomoc doraźną lub systematyczną współpracę. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Ceny są na tyle korzystne, że każdy może znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie. W przypadku, gdy nawiążemy stałą współpracę możemy liczyć na atrakcyjne rabaty, czy też obniżki cenowe.

Usuwanie zanieczyszczeń

Ekipa sprzątająca usunie wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się wokół budynków. Zebrane śmieci w ramach kompleksowej usługi zostaną wywiezione z terenu posesji. Klient nie musi robić tego we własnym zakresie.

Trzeba również dodać, że ekipa sprzątająca grabi i wywozi również liście, które pojawiają się w okresie jesiennym.

Usługi porządkowe uzależnione są od pory roku. To świetna opcja, aby przygotować teren do nowego sezonu.

Koszenie trawników

Największą popularnością cieszy się usługa koszenia trawy. Jeśli chcemy, aby trawnik był atrakcyjny pod względem wizualnym, musimy zadbać o odpowiednią wysokość trawy. Taka usługa jest szczególnym ułatwieniem w przypadku, gdy teren wokół budynku jest duży. W ten sposób zaoszczędzimy mnóstwa czasu oraz energii.

Pielęgnacja zieleni

Firma porządkowa zajmuje się również pielęgnacją zieleni wokół obiektu. Mowa tutaj np. o podcinaniu żywopłotów, czy też drzewek. Wyspecjalizowana ekipa dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu realizacja tego typu prac odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Pielęgnacja zieleni dotyczy także terenów mocno zaniedbanych, które nie były porządkowane o kilku lat.

Czyszczenie elewacji / kostki brukowej

Wiele przedsiębiorstw porządkowych wprowadziło do swojej oferty usługę czyszczenia elewacji oraz kostki brukowej i innych materiałów, którymi są wykładane place, parkingi, chodniki czy ścieżki. Najczęściej w tym celu wykorzystuje się specjalistyczne myjki ciśnieniowe. Dzięki temu można kompleksowo odświeżyć różnego typu powierzchnie, które wpływają na prezencję całego otoczenia.