WYRÓŻNIENIE DLA CLAR SYSTEM W KONKURSIE LODOŁAMACZE 2020!

Szanowni Państwo,

 

Lodołamacze to nagroda dla tych, którzy przełamują stereotypy i dają szansę na lepsze życie niepełnosprawnym. Doświadczenie, profesjonalizm, ale przede wszystkim wrażliwość społeczna – to właśnie cecha lodołamaczy.

Tegoroczna regionalna gala, z uwzględnieniem przepisów sanitarnych, odbyła się 10 września 2020 roku w Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź.

 

Do konkursu zgłoszono blisko 80 placówek, nagrodzono pracodawców z województw: łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego w 9 kategoriach.

W kategorii Zakład Pracy Chronionej : I miejsce otrzymał DRAMERS S.A., Rabowice, ul. Olszynowa 38, 62-020 Swarzędz, II miejsce Seris Konsalnet Ochrona sp. z o.o., ul. Jana Kazimierza 55, 01-267 Warszawa, a III miejsce Tartacznictwo-Stolarstwo, Ewa Rzepa,  ul: Łąkowa 7, 64-212 Siedlec.

 

Jest nam niezmiernie miło, że Kapituła Konkursu Lodołamacze doceniła nasze starania i przyznała Wyróżnienie Grupie Kapitałowej Clar System w kategorii Zatrudnienie Chronione za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Na uroczystej gali w Łodzi reprezentowały nas Panie: Ania Rutkowska i Paulina Borysławska z Makroregionu Centralnego.

 

Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do szanownego grona Lodołamaczy!