JEDEN LITR WODY ZA JEDEN LITR WODY !

Szanowni Państwo,

Czy wiecie, że 844 000 000 osób na świcie nadal nie ma dostępu do czystej wody pitnej?

 Fundacja Made Blue, której misją jest zapewnienie jak największej liczbie osób w krajach rozwijających się dostępu do czystej wody pitnej, postanowiła wytwarzać „wodę z wody” w przedsiębiorczy sposób w trzech programach: dla branży hotelarskiej, dla biur i dla firm – Woda, którą oszczędzają tutaj firmy, jest udostępniana w krajach rozwijających się 1 na 1 jako czysta woda pitna: jeden litr za jeden litr!

Made Blue monitoruje zużycie wody lub jej zaoszczędzoną ilość w produktach, usługach i procesach stosowanych w organizacjach partnerskich i przekazuje taką samą ilość na potrzeby projektów związanych z czystą wodą prowadzonych w krajach rozwijających się. Za nadzór nad w/w projektami odpowiada organizacja non-profit Aqua For All.

Korzystając z urządzeń i-mop Firmy i-team Polska Sp. z o.o., Klienci mogą zaoszczędzić duże ilości wody, nadal zużywając jej pewną część do codziennego czyszczenia. Fundacja Made Blue wraz z i-team Global, mierzą ilość wykorzystanej wody przez każdą maszynę i-mop, użytkowaną przez ostatecznego Klienta i taką samą jej ilość przekazują potrzebującym, głównie w Afryce. Odbywa się to w certyfikowanym, mierzalnym
i możliwym do prześledzenia środowisku, ze wsparciem uznanych organizacji charytatywnych i partnerskich.

Spółka Clar System, korzystając z maszyn i-Mop, we współpracy  z Fundacją Made Blue i Firmą i-team Polska, przyczyniła się do sfinansowania już ponad 25.643 litrów czystej, pitnej wody. Zaoszczędzoną ilość przekazano tam, gdzie woda jest najbardziej potrzebna!

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak szlachetnej idei i przyjąć podziękowania od Made Blue.