W CLAR SYSTEM STAWIAMY NA INNOWACYJNOŚĆ !

Szanowni Państwo,

Dni 15 i 16 października 2019 roku upłynęły dla Kadry Clar System pod znakiem Innowacyjnych Rozwiązań Technologicznych.

To za sprawą Działu Technologii, który zorganizował szkolenie pt. „Nowoczesne Rozwiązania Technologiczne”.

Na zaproszenie Działu Technologii w Aleksandrowie Łódzkim zjawili się przedstawiciele Zarządu, Działu Sprzedaży i Działu Operacyjnego Firmy Clar System.

Tematyką warsztatów były nowoczesne rozwiązania technologiczne stanowiące duży potencjał w podnoszeniu efektywności i jakości utrzymania czystości.

Jesteśmy przekonani bowiem, że umiejętność wdrażania i stosowania innowacji przełoży się na jeszcze lepszy poziom obsługi Klienta – poczynając od składanych ofert potencjalnym Klientom, po codzienną obsługę obiektów Klientów już istniejących w naszym portfolio.

Podczas dwóch, intensywnych dni uczestnicy mieli możliwość poznania sporego asortymentu urządzeń i narzędzi, sposobu ich działania, a także przykładów ich zastosowania w obiektach naszych Klientów.

Szkolenie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele producentów maszyn, wyposażenia i środków chemicznych. Patronat nad całością szkolenia objęła Pani Jolanta Sergot – Kowalska – Trener i Coach Firmy Cleaning Consulting, która była gościem honorowym spotkania i przeprowadziła dla nas wykład tematyczny.

Uroczysta, wspólna kolacja okazała się znakomitą okazją do dalszej wymiany doświadczeń, a także integracji bowiem wszyscy pochłonięci zostali przez Jaskinię Hazardu czyli zabawę w kasyno.