CLAR SYSTEM NA TARGACH ISSA W AMSTERDAMIE

W dniach od 15-18 maja 2018 roku w Amsterdamie odbyła się kolejna edycja jednej z najbardziej prestiżowych i największych na świecie imprez z branży utrzymania czystości, a mianowicie Targi „ISSA Interclean Amsterdam 2018″.

Targi w ciągu zaledwie kilku dni oferują wszystkie niezbędne informacje dotyczące branży profesjonalnego utrzymania czystości i międzynarodowych trendów w tej branży. Obecność na targach ISSA zwiększa możliwość rozwoju biznesu, przyciągając profesjonalistów z całego świata. Tegoroczna impreza w Amsterdamie zgromadziła ponad 800 wystawców i aż 30 000 zwiedzających.

ISSA Interclean zatem to znakomita okazja do poznania nowych trendów i produktów z branży, wymiany informacji oraz doświadczeń, to możliwość bezpośredniego spotkana z klientami, wystawcami a także konkurentami, zacieśnienia istniejących oraz stworzenia nowych relacji biznesowych.

Miło nam poinformować, że jako Grupa Kapitałowa Clar System również aktywnie uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Naszą firmę reprezentowali przedstawiciele Pionu Operacyjnego, Pionu Sprzedaży i Marketingu, Pionu Wdrożeń oraz Działu Zakupów i Logistyki z Prezesem Zarządu p. Tomaszem Straburzyńskim na czele.