CLAR SYSTEM SPONSOREM GŁÓWNYM 8'TYSKIEGO FESTIWALU CAPOEIRA

Szanowni Państwo,

Tyski Festiwal Capoeira jest Wam znany z roku ubiegłego. Przypomnę tylko, że Capoera to wyjątkowo widowiskowa, brazylijska sztuka walki i samoobrony, którą wyróżnia rytmiczny i dynamiczny taniec połączony z akrobacjami. Walki toczą się w rytm muzyki, niewiele jest statycznych pozycji, za to dużo kopnięć i podcięć. Ruchy walczących są bardzo płynne, taneczne, dlatego mówi się, że Capoeirę się tańczy a nie walczy.

W tym roku 8’Tyski Festiwal Capoeira trwał od 18-20 września. W wydarzeniu wzięło udział łącznie ponad 130 osób, jednak ze względu na ograniczenia związane z COVID organizatorzy nie mogli sobie pozwolić na zaproszenie gości z zagranicy.

My podobnie jak w roku ubiegłym zostaliśmy Sponsor Główny imprezy w towarzystwie takich firm jak: Smart Assistance, Smart Clean oraz innych sponsorów: Kolorowy Talerz, Agencja Promocyjno – Reklamowa NOL-TYCHY, Hotel Tychy oraz Tombo.

Dziękujemy kolegom z Makroregionu Południowego, że jako spółka Clar System mogliśmy być częścią tego wyjątkowego eventu sportowego.