CLAR SYSTEM SPONSOREM GŁÓWNYM 7'TYSKIEGO FESTIWALU CAPOEIRA

Szanowni Państwo,

Tyski Festiwal Capoeira jest Wam znany z roku ubiegłego. Przypomnę tylko, że Capoera to wyjątkowo widowiskowa, brazylijska sztuka walki i samoobrony, którą wyróżnia rytmiczny i dynamiczny taniec połączony z akrobacjami. Walki toczą się w rytm muzyki, niewiele jest statycznych pozycji, za to dużo kopnięć i podcięć. Ruchy walczących są bardzo płynne, taneczne, dlatego mówi się, że Capoeirę się tańczy a nie walczy.

W tym roku 7’Tyski Festiwal Capoeira trwał od 18-22 września, uczestnicy pochodzili zarówno z Polski jak i Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Holandii, Brazylii oraz Austrii.

Podobnie jak w roku 2018 wzięliśmy udział w tym niezwykłym wydarzeniu, tym razem jako Sponsor Główny imprezy w towarzystwie takich firm jak: Smart Assistance, Brand24 Wrocław oraz innych sponsorów: Nexteer Automotive, Kolorowy Talerz, Agencja Promocyjno – Reklamowa NOL-TYCHY, Hotel Tychy oraz Tombo.

Dziękujemy kolegom z Makroregionu Południowego, że jako spółka Clar System mogliśmy być częścią tego wyjątkowego eventu sportowego.