KOORDYNATOR KONTRAKTÓW - Gdańsk

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) działa branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 9001: 2015, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Makroregionu Pn-Wsch – poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR KONTRAKTÓW

numer referencyjny: KKG/CS/24

miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania i ochrony
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • nadzór nad optymalizacją kosztów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w branży usług utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu personelem podstawowym oraz osobami niepełnosprawnymi)
  • umiejętność nadzoru i optymalizacji kosztów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat
  • wynagrodzenie stałe plus premie od wyników
  • auto służbowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

k.polcyn@clarsystem.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b. tel. +48 61 660 11 00, e-mail: clarsystem@clarsystem.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl.

Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem iod@clarsystem.pl.
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.