ŚWIATOWY KONGRES WFBSC (WORLD FEDERATION OF BUILDING SERVICE CONTRACTORS) Berlin 2017

Szanowni Państwo,

W dniach od 18 – 20 września 2017 roku w hali ExpoCenter City w Berlinie, odbyła się 22-ga edycja światowego kongresu firm związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości (WFBSC 2017).

Kongres jest miejscem spotkania światowej społeczności związanej z branżą BSC (Building Service Contractors), która obejmuje zarówno krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia, jak również producentów i dostawców z całego świata związanych z branżą utrzymania czystości. Celem Światowego Kongresu WFBSC jest promowanie wymiany pomysłów i korzystania ze wspólnych doświadczeń, które prowadzi do wypracowania nowych rozwiązań, stanowiących odpowiedź na wyzwania przyszłości. To platforma intensywnej wymiany wiedzy i nawiązywania kontaktów.

Tegoroczny program koncentrował się na zagadnieniu automatyzacji i jej wpływie na branżę usług utrzymania czystości. „Sprzątanie w świecie cyfrowym” i jego wpływ na procesy, ludzi i technologię, było tematem przewodnim organizowanych paneli dyskusyjnych. Trzy dni intensywnej edukacji na temat nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących najnowsze zdobycze techniki w obszarze usług utrzymania czystości, zarządzania relacjami z Klientami, czy efektywności usług w sektorze firm związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości motywowały do współpracy i zachęcały do wymiany doświadczeń z uczestnikami Kongresu.

Nie mogło Nas tam zabraknąć! Na zaproszenie firmy Kärcher, jednego z największych na świecie producentów urządzeń czyszczących i jednocześnie Naszego partnera w biznesie, w Kongresie uczestniczyli p. Tomasz Straburzyński, Prezes Zarządu i p. Maciej Fic, Dyrektor Operacyjny.