TECHNIK OBIEKTU - Warszawa

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu FM – poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK OBIEKTU

numer referencyjny: TOW/CS/23

miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

 • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych
 • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
 • usuwanie awarii
 • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

 • mile widziane doświadczenie na stanowisku Młodszy Technik (nie jest to warunek konieczny) lub doświadczenie w serwisie technicznym lub pokrewnym
 • kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
 • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych lub sanitarnych
 • odpowiedzialność, samodzielność

Zapewniamy:

 • umowę o pracę
 • samochód służbowy
 • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
 • przyjazną atmosferę pracy
 • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

d.romanowski@clarsystem.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b. tel. +48 61 660 11 00, e-mail: clarsystem@clarsystem.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl.

Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem iod@clarsystem.pl.
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.