REFERENT DS. KADR I PŁAC - Poznań

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Kadr i Płac – poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

REFERENT DS. KADR I PŁAC

numer referencyjny: RKP/CS/2018

miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej z przyjęciem pracownika do firmy, przebiegiem pracy i zwolnieniem
  • aktualizacja dokumentów kadrowych oraz komputerowej bazy danych
  • naliczanie wynagrodzeń
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (ukończony kurs kadrowo-płacowy będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

m.przyborska@clarsystem.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.