CLAR SYSTEM WSPIERA GALĘ PÓŁNOCNEJ IZBY GOSPODARCZEJ

2 czerwca w Szczecinie odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na biznesowo-towarzyskiej mapie Szczecina. Gala Północnej Izby Gospodarczej połączona z finałem I edycji konkursu Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Jednym z partnerów imprezy jest firma Clar System. Przedsiębiorstwo działa w całej Polsce, ale w Szczecinie zlokalizowany jest jeden z jego najsilniejszych oddziałów. Firma zajmuje się m.in. zarządzaniem nieruchomościami, obsługą techniczną, usługami utrzymania czystości i  ochrony czy też leasingiem pracowniczym. W ramach usług utrzymania czystości firma Clar System obsługuje również szpitale i inne placówki medyczne. Na wszystkie świadczone usługi, firma oferuje wysokie odpisy na PFRON, co pozytywnie wyróżnia ją na rynku tego typu usług.  

Od obsługi technicznej budynków po zlecenia outsourcingowe w temacie sprzątania czy usług ochroniarskich – w Szczecinie znajduje się jeden z siedmiu makroregionów firmy Clar System. Przedsiębiorstwo prężnie rozwija swoją działalność funkcjonując w Szczecinie już od kilkunastu lat. W całej Polsce Clar System zatrudnia ponad 12 tysięcy osób obsługując ponad trzy tysiące obiektów. W makroregionie północno-zachodnim obejmującym swoim działaniem min. Woj. zachodniopomorskie Clar System zatrudnia ponad tysiąc osób. – Na terenie województwa zachodniopomorskiego największym zainteresowaniem cieszy się działalność naszej firmy związana z usługami utrzymania czystości oraz ochrony mienia i budynków. Mniejszą popularnością administrowanie budynkami i obsługa techniczna nieruchomości choć widzimy, że i również w tym segmencie zaczynamy być liczącym się graczem. To jest proces, który dopiero zaczyna się rozwijać na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy przedsiębiorcom zintegrowany system zarzadzania usługami  – jako firma możemy bowiem administrować budynkami, ale i jednocześnie dbać o ich  czystość, ochronę oraz zapewnić obsługę techniczną, co przedsiębiorcą pozwala na skupieniu się na swoich działaniach biznesowych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm proponujących tak kompleksową działalność – mówi  Krzysztof Zaro, dyrektor makroregionu firmy Clar System. Clar System dzięki  zdobytemu doświadczeniu w usługach utrzymania czystości, w ostatnim czasie rozszerzyło swój pakiet usług o prace specjalistyczne takie jak gruntowne czyszczenie obiektów przemysłowych, czyszczenie przewodów wentylacyjnych, maszyn produkcyjnych itd. z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i technologii.

Już 2 czerwca w Sali Koncertowej odbędzie się Gala Konkursu Pracodawca Roku 2016 Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Firma Clar System jest jednym z partnerów naszego flagowego wydarzenia. Skąd zaangażowanie w izbowe inicjatywy? Jak mówi Krzysztof Zaro to chęć bycia częścią wielkiej społeczności, szczecińskich przedsiębiorców: – Północna Izba Gospodarcza to instytucja dzięki której jesteśmy w stanie nawiązywać kontakty z innymi przedsiębiorcami, to jest miejsce w którym chcemy promować naszą markę i rozmawiać o naszej działalności. Gala to wydarzenie, które jednoczy szczeciński biznes i bardzo cieszymy się z uczestnictwa w tej niezwykłej inicjatywie – dodaje przedsiębiorca.